Vianočná párty

9 months ago by Dominika Moravčiková

Koniec roka býva pre všetkých dosť hektický. Jednoducho všetci, chcú všetko a hlavne hneď :D Však to poznáte :)

Presne tak sme sa cítili aj my – bolo treba uzavrieť projekty, školu... a to všetko do 16.12. aby sme si mohli užiť vianočnú párty naplno. Plánovanie párty mi síce vždy zaberie veľa času ale ten výsledok stojí zato – milujem tento čas :)

Tento rok sme odštartovali vianočným turnajom v kalčete u nás na firme. Bol to už druhý ročník a pevne verím, že sa táto tradícia zachová. Veď zábavy nie je nikdy dosť :)

Po turnaji chalani dostávali úlohy od Mr. Robota (virtuálneho robota, vytvoreného len na túto príležitosť), ktorý im zadával logické hádanky. Na obrázku môžete vidieť ako aktívne dumali nad riešením. Všetky hádanky smerovali k novému prírastku v našej knižnici – denník Mr. Robota (chalani frčia na seriály, tak ich to veľmi potešilo :) ).

Večer sa pokračovalo v Banka Žilina krátkym zhrnutím roku 2016, novinkami, nápadmi a ideami do toho ďalšieho. Máme veľké novinky a očakávania v novom roku. Nemusíte sa však báť, o všetkom vás budeme informovať :)

A vyzerá to tak, že sme poslúchali, keďže pod stromčekom sme si našli predčasné darčeky :)

Večer sa vyhlásili aj víťazi vianočného turnaja, ktorí si prevzali medaily, pohár a putovnú cenu – snehuliaka, ktorý skrýval prekvapenie (fľašu kapitána :D ).

Po prezentácii a vyhlásení víťazov sa pokračovalo v krájaní torty, čakaní v rade na kapustnicu rozbaľovaní darčekov a samozrejme voľnej zábave.

Čo dodať na záver? Rok 2016 ubehol ako voda a nás je už jak hadov :D No aj napriek tomu, si myslím, že nie len tento večer ale aj celý rok sme si parádne užili a už sa nemôžeme dočkať toho nového, ktorý je plný výziev. See you soon 2017 :D


More stories